ליצנות באיזורי אסון
הזמנת הרצאה

בשנת 2009 נקראתי לדגל כליצן רפואי. באינדונזיה הייתה רעידת אדמה. יושבת ראש הארגון I.F.A  Israeli Flying Aid  גל לוסקי (מדליקת המשואה לשנת 2015) ביקשה שאצטרף למשלחת הומניטארית בה אצטרך לשעשע את הילדים שאיבדו את משפחתם או חלקה ברעידת האדמה.

מעבר לכך הגענו למדינת אויב שאין לנו איתה יחסים דיפלומטיים. המתח היה רב ולא יכולנו לדבר עברית מאחר וזו מדינה מוסלמית שאינה חפצה בשלומנו. בכל זאת ועל אף זאת יצרתי קשר עם ילדים שאיבדו את משפחתם וזאת בקשר הדוק עם פסיכולוגית ישראלית שהצטרפה גם היא למשלחת. הלחות הייתה נוראית ותנאי המגורים זוועתיים, האוכל מתחת לכל ביקורת אבל עצם גודל וחשיבות השליחות היו מעל הכול.

מעבר לכך הייתה תקשורת נפלאה עם מאות ילדי בית הספר שנשארו ללא קורת גג ומולם הופעתי כאשר אני משתוקק להעביר להם מסר של שלום מישראל אך מנוע מכך. אספר גם על חבר במשלחת. אדם נהדר שמאוחר יותר נהרג במבצע "צוק איתן"ההרצאה תלווה במצגת ובסרטון שהוקרן בזמנו בערוץ 2.

ההרצאה תעסוק גם בתפקידו של הליצן כמרכך חרדה ודמות תרפויטית בעולם הרפואי והפסיכולוגי. מעבר לכך הופיע כליצן עם כל השטיקים, הבדיחות וההתחכמויות.קבוצות גיל:
לכל גיל
מתאים ל:
בתי ספר, חוגי בית
גודל קבוצה:
60 משתתפים
מחיר: ₪ 2200
למחיר מיוחד צרו קשר